S dětmi na polním letišti

Hasiči/Mladí a malí hasiči/Kronika akcí

21.06.2017
S dětmi na polním letišti

kkk.jpg
Další strakonickou akcí byl v 25. červnovém týdnu Dětský den na polním letišti V Lipkách. Akci pořádal místní Aeroklub. Společně s námi zde byli i policisté, zdravotníci a vojáci z 25. PLRP.
m.jpg

Žhavé letní počasí přispělo ke zdárnému průběhu celé povedené akce. Letecký den si přišlo společně s námi užít několik stovek malých školáků a předškoláků. K vidění byla zásahová technika, ukázky činnosti jednotlivých přítomných složek IZS, let vrtulníku a další.
mm.jpg

V příštím týdnu dále zavítáme ve středu 28. června s Mladým záchranářem na Základní školu v Česticích. Bude to i naše poslední akce před prázdninami. Naše záchranářská sezona bude dále pokračovat po prázdninách v měsíci září na základních školách v Radomyšli, Volenicích, Štěkni a Bavorově.

autor textu: plk. Ing. Ota Šmejkal, ředitel HZS JčK ÚO Strakonice, Foto: HZS Jihočeským kraj