False

V následujících měsících budeme na silnicích potkávat zcela nový model Ford v hasičských barvách

Technika-Vybavení/Vybavení

04.10.2017
V následujících měsících budeme  na silnicích potkávat zcela nový model Ford v hasičských barvách
MV–generální ředitelství HZS ČR převzalo na testování automobil značky Ford v hasičských barvách.
Tato zápůjčka je bezúplatná, firma vyšla vstříc požadavkům Hasičského záchranného sboru ČR a umožnila na jednom ze svých vozů speciální testy v rámci bezpečnostního výzkumu, které budou sloužit k dalšímu rozvoji technologií hasičů. Během následujícího měsíce tak bude možné potkat na silnicích zcela nový model Ford v hasičských barvách. Testovat se bude například viditelnost vozu nebo nově zaváděný systém eCall. Automobil bude sloužit pouze pro tyto konkrétní testy.
 f.jpg
kpt. Mgr. Nicole Zaoralová