False

Jihočeští borci ovládli soutěž v disciplínách TFA v Kroměříži

Sport/Kronika z akcí

14.09.2017

Ve středu 13. září se na náměstí v Kroměříži uskutečnil 17. ročník soutěže o putovní pohár ředitele HZS Zlínského kraje v disciplínách TFA – Zámecká věž, Kroměříž – 2017. Soutěž byla zároveň součástí 6. ročníku Českého poháru v disciplínách TFA.

Jihočeští borci, kteří v tomto extrémně náročném sportu již dlouhodobě patří mezi republikovou špičku, se opět v republikové konkurenci neztratili. V kategorii do 35 let skončil písecký Michal Brousil na 5. místě, Ondřej Fišer byl 16. a Miloslav Kubín 22. Ve věkové kategorii nad 35 let dosáhnul skvělého výsledku písecký David Kubiš, který obsadil 2. místo. Jeho táborský kolega Petr Benda obsadil místo 8. Skvělý výkon předvedl prachatický Petr Pecka, který ve své věkové kategorii nad 45 let nenašel přemožitele.
Součet všech výsledků pro jihočeské hasiče znamenal vítězství v kategorii družstev!!!

Dalším závodem, který na sportovce v disciplínách TFA čeká, je mistrovství HZS ČR, které se uskuteční 27. září v Ústí nad Labem.

Celkové výsledky závodu naleznete na tomto odkaze.