False

Sport/Kronika z akcí

14.07.2017
Pražští hasiči slaví úspěch na XVII. Přeboru HZS ČR v tenise
Ve dnech 26. – 28. 6. 2017 se na dvorcích Tenisového klubu Pernštýn 1897 Pardubice uskutečnil XVII. Přebor HZS ČR v tenise. Organizátorem byly MV – GŘ HZS ČR, Institut ochrany obyvatelstva Lázně Bohdaneč spolu s Českou hasičskou sportovní federací o.s. Uspořádání přeboru umožnilo laskavé přispění sponzorů, kterými byly firmy HPST s.r.o. Praha a RMI s.r.o. Lázně Bohdaneč.
Přeboru se zúčastnilo 37 příslušníků a zaměstnanců HZS. Hráči startovali v 8 kategoriích, a to v hlavních soutěžích dvouher (4 soutěže), dále ve čtyřhře žen, ve čtyřhrách mužů do 45 let a nad 45 let. Pro hráče, kteří prohráli v předkole nebo 1. kole dvouhry mužů nad 50 let, byla zorganizována soutěž divize. Během 3 dnů účastníci odehráli celkem 94 utkání.
V kategorii jednotlivců nad 50 let získal pro pražské hasiče druhé místo Milan Malina, ve čtyřhře pak s kolegou Václavem Černým získali třetí místo.
Pozitivem letošního ročníku byla velmi vysoká sportovní úroveň zápasů, zejména v kategorii dvouhry mužů do 40 let. Naopak negativem byl vysoký počet hráčů, kteří se na přebor nedostavili, ačkoliv byli řádně přihlášeni.
ViewImage.jpg

Pořadí hráčů na Mistrovství HZS ČR v tenise 2017
KATEGORIE 1. MÍSTO 2. MÍSTO 3. MÍSTO
DVOUHRA MUŽŮ DO 40 LET SUCHÝ Ondřej HANÁK František ŠKERKO Libor,
BEZSLEZINA Jan
DVOUHRA MUŽŮ 41 - 50 LET STRAKOŠ Michal HEZINA Petr TRAPL Alexandr, TRENZ Lukáš
DVOUHRA MUŽŮ NAD 50 LET ČAPOUN Tomáš MALINA Milan VALÁŠEK Jarmil, KOCH František
DVOUHRA ŽEN PACINDOVÁ Zdena KRYKORKOVÁ Jana VESELÁ Jana, ŠLEZINGROVÁ Irena
ČTYŘHRA MUŽŮ DO 45 LET HANÁK František - BEZSLEZINA Jan SUCHÝ Ondřej - ŠKERKO Libor TRAPL Alexandr - STRAKOŠ Michal;
TRENZ Lukáš - SLANÝ Josef
ČTYŘHRA MUŽŮ NAD 45 LET BURIÁNEK Jiří - KREJČA Luboš KOCH František - HRUBAN Petr MALINA Milan – ČERNÝ Václav
ČTYŘHRA ŽEN KRYKORKOVÁ Jana -
PACINDOVÁ Zdena