False

Svitavští hasiči přivezli stříbrnou medaili ze soutěže ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel

Sport/Kronika z akcí

22.09.2017
uu.jpg
Ve čtvrtek 21. září 2017 se u obchodního centra Letňany v Praze uskutečnil XXIII. ročník Memoriálu JUDr. Františka Kohouta ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel. Letošní soutěže se zúčastnilo 18 čtyřčlenných týmů, z toho jeden tým ze Slovenska. Na memoriál se připravovali i profesionální hasiči ze Svitav, kteří se umístili na druhém místě a ze soutěže si tak odvezli stříbrnou medaili.
vv.jpg

První místo obsadili pražští hasiči ze směny C. Třetí pak skončili hasiči z Jindřichova Hradce.
Svitavskému družstvu ve složení Petr Dufek, který je velitelem družstva a dále zasahující Štěpán Heger, Martin Heger a Mirek Dědič, gratulujeme. Vedoucím celé výpravy je pak Roman Pechanec.
Družstvo hasičů ze Svitav bylo pozváno na Mistrovství Slovenské republiky do Nitry, které se uskuteční počátkem října 2017.

Vendula Horáková, tisková mluvčí – HZS Pardubického kraje
Fotografie zdroj: HZS hl. m. Prahy