False

Třetí místo pro jindřichohradecké hasiče z Memoriálu JUDr. Františka Kohouta ve vyprošťování

Sport/Kronika z akcí

22.09.2017
dd.jpg
Velkého úspěchu dosáhl tým územního odboru Jindřichův Hradec, který v celorepublikové konkurenci vybojoval třetí místo v soutěži ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel.
XXIII. ročník Memoriálu JUDr. Františka Kohouta ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel proběhl ve čtvrtek 21. září 2017 hodin na parkovišti obchodního centra Letňany v Praze. Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje mezi 18 týmy z celé České republiky a jednoho týmu ze Slovenska reprezentovali profesionální hasiči ze stanice Jindřichův Hradec.

bb.jpg
Tým ve složení Václav Sedláček, Vít Mazanec, David Lojka a náhradník za zraněného Radka Kleina - Robert Sehner si s nástrahami taktiky, techniky a zdravotnické péče poradil naprosto skvěle. Za vítězným družstvem z Prahy a druhými hasiči ze Svitav si Jindřichohradečtí odvezli ceny za třetí místo.
Víťa Mazanec byl navíc ohodnocen individuální cenou za nejlepšího "zdravoťáka".

Vendula Matějů, tisková mluvčí - HZS Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj