False

Hasiči z Plzeňského kraje změřili své síly v hokeji

Sport/Výsledky soutěží/Regionální

Hasiči z Plzeňského kraje změřili své síly v hokeji

Profesionální i dobrovolní hasiči se utkali v hokejové hale v Plzni na Košutce a opět bylo na co koukat.

k.jpg
Turnaje se zúčastnilo celkem šest týmu ze všech územních odboru HZS Plzeňského kraje a jeden tým složený s dobrovolných hasičů z Plzně severu. V napínavém finále se proti sobě nakonec postavily týmy výběr HZS Plzeňského kraje ÚO Tachov a ÚO Rokycany a výběr SDH z Plzně severu. Utkání bylo vyrovnané do posledního okamžiku, kdy po vypršení časového limitu a stavu 3:3 došlo na nájezdy. V nich se jako lepší ukázalo mužstvo z Tachova.

kk.jpg

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jan Jakeš z výběru SDH Plzeň sever, jenž nechytil jen 5 střel za celý turnaj.

kkkk.jpg
Nejlepším střelcem turnaje se stal Dalibor Šanda ze smíšeného týmu ÚO Klatovy a krajského ředitelsví HZS Pk se 7 vstřelenými góly

rr.jpg

Ceny vítězům předal ředitel Územního odboru Plzeň plk. Ing. Pavel Musil.

xxx.jpg

Uístění v turnaji

tým

výběr HZS Pk ÚO Tachov a ÚO Rokycany