False

Sport/Výsledky soutěží/Regionální

09.03.2018
Hradecký pohár v klasických disciplínách CTIF otevřel sportovní sezónu

Sezóna pro družstva CTIF začala první březnovou neděli, 4.3. 2018 v hradecké hale Háječek.

ViewImage-aspx-(1).jpg

Jak si vedli domácí?

Sportovní hala Háječek v Hradci Králové hostila v sobotu 4. března 2018 Hradecký pohár v klasických disciplínách CTIF. Soutěžilo se v mužské i ženské kategorii. Do mužské kategorie se přihlásilo celkem pět družstev, a to nejen tuzemská. Zúčastnilo se i chorvatské družstvo DVD Zaprešič. V ženské kategorii se mezi sebou utkala dvě družstva z Velkého Meziříčí.

ww-(1).jpg

Soutěžilo se ve dvou disciplínách. Družstva vytvářela sací hadicové vedení a absolvovala štafetu CTIF 4x40 metrů. Domácí HZS Královéhradeckého kraje postavil na start dvě družstva. Z Hradeckého poháru si nakonec odnášela 2. a 4. místo.

wwwww-(1).jpg

Akci pořádal HZS Královéhradeckého kraje a SK hasičů Královéhradeckého kraje.

Výsledky:
Kategorie „Muži“:

1. Michálkovice

2. HZS Královéhradeckého kraje

3. DVD Zaprešič

4. HZS Královéhradeckého kraje

5. Velké Meziříčí

Kategorie „Ženy“:

1. Velké Meziříčí 1

2. Velké Meziříčí 2

Další soutěží, kde se reprezentanti představí, bude 18. 3. 2018 Moravskoslezský pohár v klasických disciplínách CTIF.

por. Mgr. Martina Götzová

Foto: HZS Královéhradeckého kraje