Hasiči se účastnili akce Dny bezpečnosti na Vsetíně

Vzdělávání//Vzdělávací akce/Regionální

Hasiči se účastnili akce Dny bezpečnosti na Vsetíně
aaaa.jpg

Město Vsetín společně s firmou INDET SAFETY SYSTEMS a.s., BESIPEM a dalšími partnery připravilo 22.5. 2018 pro občany Dny bezpečnosti na Vsetíně.

a.jpg

Jejich součástí je výtvarná soutěž pro základní a mateřské školy Silnice není hřiště, přednáška v knihovně na téma Senior v dopravě, promítání krátkých spotů „Děláš to taky“ před hlavními projekcemi v kině Vatra a především stěžejní akce Den bezpečnosti, která v pátek 18. května nabídla na Dolním náměstí nabitý celodenní program.

fff.jpg

Profesionální hasiči ze stanice Vsetín si na páteční program připravili dvě ukázky zásahu složek integrovaného záchranného systému při vyprošťování osob z havarovaného automobilu. Návštěvníci tak mohli shlédnout simulaci reálného zásahu vyproštění osob po dopravní nehodě za využití hasičské techniky a vidět spolupráci všech zástupců složek IZS při společném zásahu na místě nehody.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje