False

Den bezpečí v Berouně zpestřily ukázky sebeobrany hasičů

HZS Středočeský kraj kraj//Zábava/Nabídka akcí/Hasiči vás baví//VIDEO

12.06.2017
Den bezpečí v Berouně zpestřily ukázky sebeobrany hasičů
Den s hasiči, policisty, zdravotníky, zásahovou jednotkou, kynology a zástupci dalších profesí souvisejících s bezpečností prožili občané z Berounska v pátek 9. června.
 ViewImage-aspx.jpg
Setkání se už tradičně uskutečnilo v příjemném prostředí autokempu Na Hrázi u řeky Berounky, kde vedení města a složky integrovaného záchranného systému opět pořádali veřejností oblíbený Den bezpečí.
rrrrrrrr.jpg
Návštěvníci mohli zhlédnout ukázky sebeobrany, výcviku služebních psů, záchrany na vodní hladině nebo zadržení pachatele zásahovou jednotkou z vrtulníku. Po celý den probíhaly pro děti jízdy zručnosti na kolech a soutěže v poskytnutí první pomoci. K dispozici také byly trenažery pro jízdu osobním automobilem a motocyklem nebo nárazová plošina simulující reálnou dopravní nehodu.
rrrrr.jpg
Berounští profesionální hasiči zaujali nejen ukázkou hašení hořícího automobilu pomocí speciálního pěnícího zařízení, ale také předvedením moderní sebeobrany MUSADO, kterou už rok procvičují ve spolupráci s berounskými strážníky.
rrr.jpg

Foto a video: kpt. Ing. Mgr. Hynek Černý, ÚO Beroun