False

Portrét sběratele

Máte zájem stát se dopisovatelem a spolutvůrcem těchto stránek? Baví Vás psát nebo fotit? Rádi se pohybujete okolo sběratelů s hasičskou tematikou a máte třeba jen pár volných hodinek týdně? Pokud ano, staňte se našim dobrovolným dopisovatelem jako externí spolupracovník webu hasici.cz.

Písemně zpracujte Váš příspěvek o zajímavém sběrateli z Vašeho města/obce, vlastníci sbírku s hasičskou tematikou a zašlete nám jej na adresu redakce@hasici.cz.

Chcete představit a zveřejnit informace o sběratelské osobnosti Vašeho města/obce? Zpracované příspěvky posílejte na adresu redakce@hasici.cz.

Pro zveřejnění fotek
je dobré použít službu uschovna.cz. Napište také pár údajů o fotografiích (kdy byla fotografie pořízena, koho zachycuje).

Toužím po vlastním muzeu aut, říká sběratel modelů a rekordman

Zábava/Sběrtelství/Portrét sběratele

Brno – Osmnáct let skladoval padesátiletý Antonín Malec svou sbírku autíček v pečlivě zabalených krabicích. S počtem 1009 kusů se...
5.1.2017