False

Zábava/Kultura/Pohlednice z...

24.07.2017
Hasiči jako pořadatelé akcí pro volný čas pomáhají i mimo službu
Ve čtvrtek a v pátek (20. A 21 .července  2017) uspořádali jihomoravští hasiči dvě akce, které si kladou za hlavní cíl podpořit nadační fond Krtek.

tr.jpg

Ve čtvrtek proběhlo v prostorách požární stanice Líšeň focení spoře oděných hasičů a hasiček pro kalendář na rok 2018. Výtěžek z prodeje tohoto kalendáře poputuje právě nadačnímu fondu Krtek, který si klade za cíl zkvalitnit a zpříjemnit pobyt v nemocnici onkologicky nemocným dětem.

tymb.jpg
Páteční sportovní událost, která se uskutečnila v brněnském parku Lužánky, nebyla „pouhým“ teambuldingem, jejím cílem bylo spojení příjemného s užitečným. Turnaj v pétanque uspořádali příslušníci z krajského operačního střediska a celá akce probíhala v přátelském duchu. Turnaje se zúčastnilo celkem deset družstev. Výtěžek z této akce ve výši 12 000 korun poputuje také nadačnímu fondu.
spor.jpg

Filip Venclovský