False

Andělé, víly a jiné bytosti budou v listopadu na zámku Dobříš

Zábava/Dobrý nápad

24.10.2017
Andělé, víly a jiné bytosti  budou v listopadu na zámku Dobříš
Nabízíme vám prohlédnout si zajímavou výstavu :

Andělé, víly a jiné bytosti

image002.jpgVýstava vám v předvánočním čase představí tvorbu výtvarnice Šárky Meisnerové Gruntové, která se věnuje především tvorbě keramických figurálních plastik umístěných do obrazů malovaných akrylovými barvami.

Na výstavě budete mít možnost setkat se s bytostmi andělskými i vílami, s kruhem slovanských bohyň a také s ilustracemi k veselým i poetickým dračím pohádkám.
Bytosti zrozené v ateliéru Šárky M. G. se rozlétají do různých koutů světa a prosvětlují tak soukromé i veřejné prostory, stávají se členy rodin, které mohou provázet po celý život.
Autorka si totiž přeje, aby to, co jí pod rukama vznikne, vyzařovalo léčivou energii radosti, něhy a lásky se kterou tvoří.

Skrze její obrazy můžete nahlédnout do pootevřených dveří její tvořivé duše... tak si udělejte výlet na zámek Dobříš a prožijte hezký víkend v předvánočním čase s léčivou energii s anděly vílami a dalšími kouzelnými bytostmi Šárky Gruntové.

Šárka Meisnerová Gruntová na zámku Dobříš  vystavovala své anděly již v roce 2011, to ještě pod jménem Gruntová. Od té doby se v jejím životě mnoho událo a tak i jméno se pozměnilo, ale námětu své tvorby zůstala věrná.
Výstava potrvá od 7. Listopadu 2017 – 13. Ledna 2018 v Galerii JCM na zámku Dobříš.
Otevírací doba: úterý – neděle *  9:00 – 12:00  / 13:00 – 16:00 hodin
Vstupné: 40 Kč / osoba