Hasiči Karlovarského kraje potřebují pomoct se sběrem informací pomocí krátkého dotazníku

Źhavé aktuality/Oznámení

04.06.2018

dotaznik5.pngPro účely odborného semináře hasiči Karlovarského krčaje  potřebují získat co nejvíce informací od obyvatelů Karlovarského kraje. Hasiči proto prosí o pomoc při vyplnění jednoduchého anonymního dotazníku, který se týká potřeb obyvatelů kraje při nečekaném výpadku elektrické energie.

Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje ve spolupráci s Karlovarským krajem organizuje pracovní setkání expertů vybraných orgánů a organizací Karlovarského kraje, jehož hlavním cílem je zmapování dopadů dlouhodobého plošného výpadku v dodávce elektrické energie do jednotlivých odvětví a zajištění poskytování základních služeb obyvatelstvu.

Součástí semináře bude také vyhodnocení informací od obyvatel Karlovarského kraje. kv.JPG

Sběr těchto informací o potřebách obyvatel během výpadku elektřiny je prováděný pomocí anonymního dotazníku.

Hasiči proto žáda o pomoc při vyplnění tohoto dotazníku, které zabere jen velmi málo času, získané informace budou ale velmi důležité pro závěry semináře.

Dotazník je dostupný na internetu ZDE:

Martin Kasal, tiskový mluvčí HZS Karlovarský kraj

Foto: HZS Karlovarský kraj