Tradiční večerní soutěž hasičů v požárním útoku

14.08.2017
Tradiční večerní soutěž hasičů v požárním útoku
firefighter-151712_960_720.png
Rok se s rokem sešel a je tu opět čas na tradiční večerní soutěž v požárním útoku. Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje, územní odbor Chrudim pořádá v pátek 18. srpna 2017 od 20 hodin na požární stanici Seč již XX. ročník této soutěže. Závod se koná u příležitosti 21. výročí otevření stanice. Mezi sebou si to ´rozdají´ družstva dobrovolných hasičů nejen z Pardubického kraje.
Tento druh soutěže je pro závodníky ztížen minimálním osvětlením, což klade velké nároky na přesnost práce s hasičskou technikou.
Kdo již na soutěž zavítal, moc dobře ví, že noční atmosféra dodává soutěži netradiční náboj napětí a celá akce je pro přítomné diváky velmi atraktivní. V Seči u Chrudimi je vždy organizátory soutěže připravena perfektní trať a zázemí pro celou soutěž. Samotný závod přináší spoustu zajímavých okamžiků, někdy selhání techniky i některých družstev.
Vendula Horáková, tisková mluvčí – HZS Pardubického kraje
Foto: HZS Pardubického kraje