Tradiční večerní soutěž v požárním útoku

Žhavé aktuality/Pozvánka

12.08.2018 | Ilustrační foto
Tradiční večerní soutěž v požárním útoku
hasic6.jpgRok se s rokem sešel a je tu opět čas na tradiční večerní soutěž v požárním útoku. Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje, územní odbor Chrudim pořádá v pátek 17. srpna 2018 od 20 hodin na požární stanici Seč již XXI. ročník této soutěže.

Závod se koná u příležitosti 22. výročí otevření stanice. Mezi sebou si to ´rozdají´ družstva dobrovolných i profesionálních hasičů nejen z Pardubického kraje.

Tento druh soutěže je pro závodníky ztížen minimálním osvětlením, což klade velké nároky na přesnost práce s hasičskou technikou.

noc2.jpgKdo již na soutěž zavítal, moc dobře ví, že noční atmosféra dodává soutěži netradiční náboj napětí a celá akce je pro přítomné diváky velmi atraktivní. V Seči u Chrudimi je vždy organizátory soutěže připravena perfektní trať a zázemí pro celou soutěž. Samotný závod přináší spoustu zajímavých okamžiků, někdy selhání techniky i některých družstev.

Vendula Horáková, tisková mluvčí – HZS Pardubického kraje