Nehoda kamionu se dvěma osobními vozidly u Nových Hradů se obešla bez vyproštění

HZS Jihočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

13.07.2018

havarie5-nakl.png
Všechny složky integrovaného záchranného systému byly povolány k dopravní nehodě, která se stala u Nových Hradů, části obce Byňov ve čtvrtek 12.července 20918 v podvečerních hodinách.

ViewImage-aspx-(4).jpg

Na úzké silnici se zde střetl kamión se dvěma osobními auty továrních značek VW Golf a Audi.

ViewImage-aspx-(5).jpg

Zdravotníci ZZS si převzali jednu zraněnou osobu. Ze zničených osobních aut a ani z kamiónu nebylo nutné nehodya.pngnikoho vyprošťovat. Profesionální hasiči ze stanice Trhové Sviny zajistili místo nehody a všechna auta zabezpečili protipožárním opatřením.

depositphotos_99693076-stock-illustration-oil-barrel-icon-or-sign.jpgProvozní kapaliny vyteklé na silnici zasypali sorbentem. Jelikož nehrozilo žádné další nebezpečí, trhosvinenská jednotka zásah před 21. hodinou ukončila. Následovalo šetření Policie ČR. Po jeho skončení vyjeli trhosvinenští profesionální hasiči ve 22:41 hodin na místo nehody opětovně, aby dokončili úklid vozovky. Hasiči zásah u nehody ukončili po půl dvanácté noční.

Vendula  Matějů –tisková mluvčí Jihočeský kraj

Foto: HZS Jihočeský kraj