Pod temelínskými věžemi spolupracovaly všechny složky integrovaného záchranného systému u dopravní nehody dvou osobních aut.

HZS Jihočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

29.03.2018

Pod temelínskými věžemi v katastru obce Temelín, části obce Březí u Týna nad Vltavou spolupracovaly ve středu 28. března od 14:42 hodin všechny složky integrovaného záchranného systému u dopravní nehody dvou osobních aut.

aaaaaa-(1).jpg

Z jednotek požární ochrany byla k nehodě vyslána profesionální jednotka ze stanice Týn nad Vltavou, k nehodě přijeli také podnikoví hasiči HZSP ČEZ, a. s., (JE) Temelín. Jednalo se o střet osobních aut továrních značek BMW a Škoda Yeti. Vůz BMW skončil po nárazu mimo vozovku, kde poškodil světelnou signalizaci. Škoda Yeti zůstala stát na silnici.

aaa-(1).jpg

Obě auta zasahující hasiči zajistili protipožárním opatřením a zkontrolovali u nich možný únik provozních kapalin. Nehodu na místě šetřila Policie ČR. Hasiči zásah ukončili po 17. hodině po závěrečném úklidu komunikace.

Vendula Matějů, tisková mluvčí - HZS Jihočeský kraj

Foto: HZS Jihočeský kraj