U nehody u Žabovřesk bylo nutné vyproštění

HZS Jihočeský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

19.03.2018
U nehody u Žabovřesk bylo nutné vyproštění
Profesionální hasiči ze stanice České Budějovice zasahovali dnes ,19. března 2018, krátce před polednem na silnici mezi obcemi Žabovřesky a Čakov u vážné dopravní nehody.
AAA-(1).jpg

Informaci o nehodě přijali hasiči na operační středisko v 10:51 hodin. Jednalo se o srážku traktoru táhnoucího cisternu s osobním autem značky Škoda Pick-up. V něm zůstala zaklíněna jedna osoba. Hasiči museli použít hydraulické vyprošťovací zařízení, aby zraněnou osobu dostali ven a předali zdravotníkům ZZS. Nehodu na místě šetřila Policie ČR.

A-(1).jpg

Zásah komplikovala neudržovaná a obtížně sjízdná silnice. Obě zasahující hasičská auta zapadla do příkopu. Po ukončeném zásahu byla vytažena traktorem zpět na vozovku. Žádné z nich nebylo nijak poškozeno.

Vendula Matějů, tisková mluvčí - HZS Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj