Pět jednotek hasičů vyjíždělo k dopravní nehodě u obce Podolí v Jihomoravském kraji..

HZS Jihomoravský kraj//Źhavé aktuality/Z regionů

22.11.2017
34362.jpg
V úterý, 22.listopadu 2917,  ráno vyjížděly profesionální a dobrovolné jednotky k dopravní nehodě autobusu a osobního automobilu u obce Podolí. Dle prvotních informací měl osobní automobil po nehodě hořet, to se po příjezdu na místo nepotvrdilo.
34364.jpg
Hasiči z havarovaného osobního automobilu vyprostili pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení zraněnou osobu, kterou předali do péče zdravotnické záchranné služby.  V autobuse cestovalo během nehody celkem 40 osob, nikdo z nich se nezranil.
34365.jpg
Náhradní spojení zajistila během krátké chvíle dopravní společnost. Hasiči dále zabezpečili vozidla proti vzniku požáru a provedli úklid komunikace.

Filip Venclovský
filip.venclovsky@firebrno.cz