Na železničním přejezdu u Aše se dnes dopoledne srazil vlak s osobním autem. Hasiči vyprostili jednu osobu z auta, cestující ve vlaku jsou bez zranění

HZS Karlovarský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

21.07.2017

K železniční dopravní nehodě na přejezdu v Hazlově u Aše vyjížděli v pátek, 21.července 2017, dopoledne hasiči z pěti jednotek. Po srážce vlaku s osobním autem se osobní auto převrátilo na bok a uvnitř zůstal zaklíněný jeden člověk. Ve vlaku cestovalo celkem jedenáct osob, ti všichni vyvázli bez zranění.

kvc.jpg
Přivolaní hasiči vyprostili zaklíněnou osobu z auta, na žádost záchranné služby pak na hraničním přechodu v Aši připravili místo pro přistání vrtulníku německé letecké záchranné služby. Po převrácení vozidla na kola, aby se zamezilo dalšímu úniku provozních kapalin, si místo zásahu převzali drážní hasiči z Chebu. Co nehodě předcházelo, bude zjišťovat drážní inspekce.

kvb.jpg

Zasahující jednotky:

HZS Aš (CAS 20 T815)

HZS Cheb (CAS 20 Scania)

HZSp SŽDC Cheb (CAS 20 Scania)

JSDH Hazlov (CAS 25 Š706)

JSDH Skalná (CAS 24 Renult)

Martin Kasal, tiskový mluvčí – HZS Karlovarského kraje

Foto: HZS Karlovarského kraje