V objektu Farní charity Karlovy Vary v noci hořelo.Kvůli kouři museli být na krátkou dobu přemístěni klienti, požár je bez zranění

HZS Karlovarský kraj //Žhavé aktuality/Z regionů

05.02.2018
Čtyři jednotky hasičů vyjížděli v neděli, 4.2. 2018 po desátého hodině večer k hlášenému požáru v objektu Farní charity Karlovy Vary.

V Domě na půli cesty ve Staré Roli hořelo ve sklepních prostorách a objektem se šířil kouř z požáru. Hasiči průzkumem našli ohnisko požáru, zasažený byl kontejner na tříděný odpad, nikam dál se oheň nerozšířil.

ViewImage-aspx-(1).jpg

Kvůli kouři bylo celkem pět špatně mobilních klientů domu přestěhováno do prostorů nezasažených zplodinami hoření. Nikdo se ale kouře nenadýchal, požár je bez zranění. Po důkladném odvětrání se hasiči mohli vrátit zpět na základnu. Výše škody a příčina požáru je v šetření.

Zasahující jednotky:
HZS Karlovy Vary (CAS 20 T815, CAS 30 T815-7, VEA Toyota)
JSDH Tašovice (CAS 15 Renault)
JSDH Ostrov (CAS 20 Man)
JSDH Chodov (CAS 24 T815)

Martin Kasal, tiskový mluvčí HZS Karlovarský kraj

Foto: HZS Karlovarský kraj