Dvě nehody motorkářů během dvaceti minut

HZS Královehrdaceký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

05.06.2018
Dvě nehody motorkářů během dvaceti minut

motorcycle-icon-hi.pngHasiči v Královéhradeckém kraji zasahovali v pondělí v odpoledních hodinách během dvaceti minut u dvou nehod, u kterých byl motocykl. Jedna nehoda se stala u Soběraze na Jičínsku a druhá ve Rtyni v Podkrkonoší na Trutnovsku.

cara.jpg
motocykl.jpg
Soběraz  4. 6. 14:51
ViewImage.jpg
Profesionální jičínští hasiči zasahovali u dopravní nehody motocyklu. Jedna osoba skončila v rukou záchranářů. Na místě zasahoval také vrtulník letecké záchranné služby. Hasiči místo nehody zajistili a pomohli s transportem zraněného pacienta do vrtulníku.

motocykl.jpg
Rtyně v Podkrkonoší  4. 6. 15:07
ViewImage-(1).jpg

V Úpické ulici zasahovali profesionální hasiči z Náchoda a dobrovolná jednotka z Červeného Kostelce u dopravní nehody osobního vozidla a motocyklu. Hasiči místo události zajistili a řídili provoz na komunikaci. Po nehodě zůstaly na místě dvě zraněné osoby, které si převzali do péče záchranáři. Hasiči nakonec pomohli s naložením vozidla na odtahovou službu.

por. Mgr. Martina Götzová
Foto: HZS Královéhradeckého kraje