Přehled zásahů hasičů Královéhradeckého kraje

HZS Královéhradecký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

16.01.2018
Přehled zásahů  hasičů Královéhradeckého kraje

Hasiči v Královéhradeckém kraji zaznamenali v pondělí 15. 1. 2018 celkem 12 událostí.

ÚZEMNÍ ODBOR HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec Králové – dopravní nehoda – 07:49
dnhk.jpg
U dopravní nehody dvou osobních automobilů na Moravském Předměstí zasahovali profesionální hasiči z centrální stanice. Nehoda se obešla bez zranění. Jednotka provedla na vozidlech opatření proti vzniku požáru a zajistila úklid vozovky.

Hradec Králové – požár – 09:53
Profesionální hasiči z centrální stanice likvidovali požár odpadkového koše u autobusové zastávky Pouchov – kostel. Událost se obešla bez zranění i beze škody.

ÚZEMNÍ ODBOR JIČÍN

Nová Paka – požár – 09:15
K nahlášenému požáru sazí v komíně vyjeli do Zahradní ulice profesionální hasiči z Nové Paky. Jednalo se o rodinný dům. Jednotka vybrala kotel a pročistila i komín. Požár se mimo komínové těleso nerozšířil. Událost se obešla beze škody i bez zranění.

ÚZEMNÍ ODBOR NÁCHOD

Červený Kostelec – destrukce objektu – 04:04 O události jsme informovali zde: http://www.hzscr.cz/clanek/v-rodinnem-dome-v-cervenem-kostelci-se-propadl-strop-sklepa.aspx

Hronov – dopravní nehoda – 10:53
Profesionální hasiči z Náchoda zasahovali v části Žabokrky u dopravní nehody dvou osobních vozidel. Nehoda se obešla bez zranění, silnice byla průjezdná jedním pruhem. Jednotka odklidila vozidla mimo komunikaci a předala místo události policistům.

ÚZEMNÍ ODBOR RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Ohnišov – požár – 06:26
Profesionální hasiči z Dobrušky byli povoláni k likvidaci požáru velkoobjemového kontejneru na směsný odpad. Požár jednotka uhasila a předala místo události zástupci obce. Vzhledem k tomu, že se jednalo o odpad, nezpůsobil požár žádnou škodu.

ÚZEMNÍ ODBOR TRUTNOV

Svoboda nad Úpou – dopravní nehoda – 15:37
svoboda.jpg

Trutnovští profesionální hasiči zasahovali u dopravní nehody jednoho osobního automobilu. Nehoda se obešla bez zranění, ale z vozidla unikaly provozní náplně. Hasiči je zasypali sorpčním materiálem a postarali se o úklid komunikace.

por. Mgr. Martina Götzová
Foto: HZS Královéhradeckého kraje