Tři zranění si vyžádala dopravní nehoda u Dřevěnice na Jičínsku

HZS Královehradecký kraj// Žhavé aktualaity/Z regionů

Tři zranění si vyžádala dopravní nehoda u Dřevěnice  na Jičínsku

4.jpg
Profesionální jednotky z Nové Paky a Jičína právě zasahují u dopravní nehody dvou osobních automobilů. Při střetu byly zraněny tři osoby, z toho jednu museli hasiči z vozidla vyprostit.

stalo-se.jpg
Na silnici I/16 spojující Jičín a Novou Paku došlo dnes 10.listopadu 2017 v 9:14 hodin k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Povolaní hasiči museli jednu zaklíněnou osobu pomocí techniky z vozidla vyprostit, zraněné byly i další dvě osoby. Jičínští a novopačtí hasiči, kteří na místě zasahují, pomáhali záchranářům při ošetřování zraněných.
email-seznam-cz2.jpg

Vyproštěnou osobu transportovali do zdravotnického zařízení záchranáři vrtulníkem, dvě zraněné osoby byly odvezeny do nemocnice sanitkou.
3.jpg

Silnice byla během zásahu uzavřena. Krátce před desátou hodinou byl už jeden pruh pro řidiče průjezdný.
df.png

Zásah je u konce , provoz na komunikaci byl obnoven cca v 11:30.

por. Mgr. Martina Götzová tisková mluvčí HZS Královéhradeckého kraje

Foto: HZS Královéhradeckého kraje