Ostravští hasiči zasahovali u tragické nehody v Hrabové

HZS Moravskoslezský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Ostravští hasiči zasahovali u tragické nehody v Hrabové
aa-(1).jpg

Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly v pondělí 14.6.2018 především odpoledne v Ostravě-Hrabové, kde se střetl osobní automobil Opel Corsa s nákladním vozidlem Mercedes. Řidič corsy srážku nepřežil, hasiči jej museli vyprošťovat. Řidič nákladního auta vyvázl bez zranění.

ViewImage-aspx-(1).jpg

Operační středisko hasičů bylo o nehodě informováno asi půl hodiny před pondělním polednem. Do Frýdecké ulice - zhruba mezi zastávkou Areál OZO a Mostní ulicí - vyjely dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – z ostravských stanic Jih a Fifejdy.

aaa-(1).jpg

Hasiči zabezpečili obě havarovaná auta před případným požárem. Vyprostili tělo řidiče osobního auta, také psa, který uhynul. Menší únik provozních kapalin zasypali nasákavým sorbentem. Silnici po nehodě uklidili a asistovali při nakládání havarovaných aut na vozidla odtahové služby.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje
Foto: HZS Moravskoslezského kraje