Nehoda na D1 u Hranic

HZS Olomoucký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Nehoda na D1 u Hranic

Ve středu 13. června 2018 byla v 8:15 hodin nahlášena na operační středisko HZS Olomouckého kraje nehoda na dálnici D1 na 305. km ve směru na Ostravu.

as.jpg

Na místo vyjeli profesionální hasiči z Hranic a z Lipníku nad Bečvou, kteří po příjezdu zjistili, že havarovala zdrav.pngdodávka a nákladní vozidlo. Uvnitř havarované dodávky byl zaklíněný řidič, kterého hasiči pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení vyprostili a předali do péče zdravotnické záchranné služby. Jednotky dále zajistily havarovaná vozidla proti vzniku požáru, pomohly s úklidem vozovky a spolupracovaly s Policií ČR.

A.jpg

Před naložením vozidla na odtahovou službu bylo potřeba ještě odstranit plechy trčící z havarované dodávky a následně hasiči pomohli s jejím naložením. Dálnice byla po dobu řešení nehody průjezdná jedním jízdním pruhem.

por. Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková, tisková mluvčí - HZS Olomouckého kraje
Foto: HZS Olomouckého kraje