Sněžení a vítr si v Olomouckém kraji vyžádaly výjezdy hasičů

HZS Olomoucký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

03.01.2018
Sněžení a vítr si v Olomouckém kraji vyžádaly výjezdy hasičů

Výstraha meteorologů se naplnila a statistiky hasičů Olomouckého kraje se začaly ve středu 3. ledna 2018 po 11 hodině dopolední plnit výjezdy hasičů kvůli technickým zásahům a dopravním nehodám. Mezi 11 a 14:30 hodinou zasahovali hasiči u 10 popadaných stromů a 3 dopravních nehod.

zlat,hor.jpg
Stromy a větve odstraňovali hasiči především z komunikací na Jesenicku v okolí Zlatých Hor, jednu událost řešili také v Moravském Berouně. Podle dostupných informací nebyl při těchto
událostech nikdo zraněn.
  • 12:35 hodin - Dopravní nehoda, Ohrozim
Dopravní nehoda dodávky a osobního vozidla, na místě tři zraněné osoby, jednu hasiči z vozidla vyprošťovali. Jednotka spolupracovala se zdravotnickou záchrannou službou a policií. Silnice v místě nehody byla neprůjezdná.
  • 13:15 hodin - Dopravní nehoda, Bohdíkov - Komňátka
B3.jpg
Pád stromu na osobní vozidlo. Nehoda se obešla bez zranění, silnice částečně průjezdná.
  • 13:36 hodin - Dopravní nehoda, Střítež nad Ludinou
stritez1.jpg
Dopravní nehoda osobního vozidla, které skončilo na střeše v potoce. Bez zranění. Hasiči na potok natáhli sorbčního hada kvůli unikajícím provozním kapalinám.

por. Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková, tisková mluvčí - HZS Olomouckého kraje
Foto: HZS Olomouckého kraje