Na Svitavsku se střetly tři osobní vozy a motocyklista se spolujezdkyní.

HZS Pardubického kraje//Žhavé aktuality/Z regionů

Na Svitavsku se střetly tři osobní vozy a motocyklista se spolujezdkyní.

Na silnici I/35 v Koclířově, směrem na Svitavy za Hrebečským tunelem, došlo v sobotu 14. dubna kolem 22 hodiny ke střetu tří automobilů a motocyklu. Jeden z osobních automobilů měl připojen karavan.

aaaa.jpg

Na místo byli v 22.03 hodin přivoláni hasiči ze stanic Svitavy a Moravská Třebová. Při nehodě byly zraněny čtyři osoby – dva řidiči vozidel a motocyklista se spolujezdkyní.
329_9-7703.jpg sanit1.jpg
Všechny osoby byly ošetřeny posádkou zdravotnické záchranné služby. Silnice I/35 byla z důvodu odklízení následků nehody a vyšetřování této události zcela uzavřena.

aaa.jpg

Z vozidel unikly provozní náplně, které byly posypány sorpčním materiálem. Zásah ze strany hasičů byl ukončen v neděli 15. dubna v 6.12 hodin.  Příčiny nehody vyšetřují policisté.

Vendula Horáková, tisková mluvčí – HZS Pardubického kraje
Foto: HZS Pardubického kraje