V Nezvěsticích hořel seník

19.07.2018
 V Nezvěsticích hořel seník

ohen44.png
Od úterka 17.7. 2018 bojovali hasiči s požárem zemědělské budovy v Nezvěsticích.

ViewImage.jpg

V areálu zemědělské společnosti došlo k požáru haly na skladování sena a slámy. V době příjezdu našich jednotek byl již požár v plném rozvoji. Hasiči se zaměřili na požární ochranu nakladače, který stál bezprostředně u hořící haly.

ViewImage-(1).jpg

Vzhledem k vysokému nebezpečí zřícení vyhřátých konstrukcí se nechal materiál uvnitř haly kontrolovaně vyhořet. V průběhu zásahu se podařilo nakladač odtlačit mimo dosah sálavého tepla.

ViewImage-(2).jpg

Na místě se střídaly jednotky SDH, které zajištují, aby nedošlo k rozšíření požáru mimo objekt haly. Po vyhoření materiálu a zchlazení vnitřního prostoru bude na místo dostavil vyšetřovatel.

Škoda se bude pohybovat okolo 2mil. Kč. Zásah trval až do čtvrtečních podvečerních hodin.

Mgr.  Petr  Poncar – HZS Plzeňského kraje

Foto: HZS Plzeňského kraje