Vážná dopravní nehoda s požárem vozidla v Plzeňském kraji. Svědek požáru se nadýchal hasícího prášku, když se pokoušel uhasit požár jednoho z havarovaných osobních vozů.

HZS Plzeňský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

11.01.2018
Před polednem, 10.ledna 2018, došlo mezi obcemi Borovy a Lužany k vážné dopravní nehodě.
d.jpg
Došlo zde ke střetu jednoho nákladního a dvou osobních automobilů. Na místě byla ZZS resuscitována jedna osoba a další dvě osoby byly zraněné. Ošetření bylo poskytnuto i svědkovi, který se nadýchal hasícího prášku, když se pokoušel uhasit počínající požár jednoho z havarovaných osobních vozů.

ss-(1).jpg
Hasiči PS Přeštice provedli uhašení požáru osobního vozidla vysokotlakým proudem a poskytovali předlékařskou pomoc zraněným. Následně pomáhali při resuscitaci řidiče jednoho z osobních automobilů.

a-(1).jpg
Dále hasiči provedli protipožární opatření a likvidaci uniklých provozních kapalin. Po odjezdu všech vozidel ZZS bylo místo předáno vyšetřovateli a PČR k zdokumentování nehody.

Na místo události se po ukončení činnosti PČR a vyšetřovatele HZS jednotka vrátila a provedla úklid místa nehody. Po celou dobu zásahu bylo místo události neprůjezdné a tvořily se kolony.

Mgr.  Petr  Poncar – HZS Plzeňského kraje

Foto: HZS Plzeňského kraje