Vážná dopravní nehoda se zraněním otce a syna, které hasiči vyprostili z auta v bezvědomí

HZS Plzeňský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

13.03.2018

K vážné dopravní nehodě se zraněním vyjela v pondělí 12.3.2018  jednotka PS Košutka k obci Nevřeň.
Jednalo se o čelní střet dvou osobních automobilů. Obě vozidla se při příjezdu jednotky nacházela z větší části mimo vozovku. Řidič jednoho z vozidel a jeho nezletilý syn byli v okamžiku příjezdu hasičů ve vozidle svědků nehody.
www.jpg

Oba byli předáni do péče ZZS. Řidiče druhého vozidla hasiči vyndali v bezvědomí předními dveřmi a zahájili resuscitaci, se kterou pokračovali až do příjezdu ZZS. Srdeční činnost se podařilo obnovit asi po 15 minutách.

we.jpg

depositphotos_75966385-stock-illustration-helicopter-silhouette.jpgNásledně byl řidič transportován vrtulníkem na oddělení emergency FN Lochotín. Hasiči dále provedli protipožární opatření a zajištění místa nehody. Po celou dobu zásahu byla komunikace uzavřena. K úniku provozních kapalin nedošlo.

Mgr.  Petr  Poncar – HZS Plzeňského kraje

Foto: HZS Plzeňského kraje