Hasiči ze dvou jednotek zasahovali u nehody několika vozidel na Pražském okruhu FOTOGALERIE

HZS Praha/Žhavé aktuality/ Z regionů

16.06.2018

V pátek 15. června 2018 zasahovaly jednotky pražských hasičů od 13:35 hodin na Pražském okruhu v oblasti Řeporyjí ve směru na D1 u dopravní nehody čtyř osobních automobilů.

Tisk_03-(1).JPG

Vozidla byla po nehodě přes všechny jízdní pruhy, hasiči zajistili místo proti vzniku požáru a po zadokumentování nehody Policií ČR vozidla odstranili na okraj komunikace.

Tisk_15-(1).JPG

zachranka1.pngVelitel zásahu si na místo povolal speciální technický automobil s vyprošťovacím ramenem. Zraněné osoby byly předány do péče ZZS. V 15:27 hodin se hasičů podařilo zprovoznit jeden jízdní pruh.

Martin Kavka – tiskový mluvčí  HZS Praha,
Foto:HZS Praha, odd.dokumentace