Hasiči ze tří jednotek zasahovali u pádu zdi v Praze 5, jedna osoba nepřežila

08.04.2018
Hasiči ze tří jednotek zasahovali u pádu zdi v Praze 5, jedna osoba nepřežila
es.jpg

Od 14:17 hodin dne 7.4.2018 za­sahovaly tři jednotky pražských hasičů v ulici Na Neklance, kde došlo ke zřícení části zdi. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se pod sutinami nachází osoba v péči ZZS. Lékař u ní konstatoval smrt.
qqw.jpg

Hasiči povolali psovody Městské policie, aby prohledali sutiny, zda se pod nimi nenachází další osoby. Místo pádu zdi bylo zajištěno páskou. Na místě hasiči spolupracovali i s policejním pyrotechnikem a statikem.

ViewImage-aspx.jpg

Po prohledání sutin s negativním výsledkem místo prohledal statik a policejní pyrotechnik. Hasiči následně místo předali policistům k dalšímu šetření okolností pádu zdi. Na místě zůstali jako asistence.
Po ukončení ohledání byly trosky odstraněny z komunikace a místo bylo zajištěno páskou.

Martin Kavka – tiskový mluvčí  HZS Praha,
Foto:HZS Praha, odd.dokumentace