Na Pražském okruhu zasahovaly v noci tři jednotky pražských hasičů u požáru kamionu

HZS Praha/Žhavé aktuality/ Z regionů

18.11.2017
Dne 18.11.2017 zasahovaly tři jednotky pražských hasičů na Pražském okruhu u požáru kamionu. V 02:25 hodin vyslalo Krajské operační a informační středisko za Komořanský tunel ve směru na Brno hasiče z modřanské, smíchovské a radotínské stanice.
ViewImage-(6).jpg

Požár tahače v plném rozsahu likvidovali hasiči v dýchací technice, pomocí 2 C proudů a jedné vysokotlaké vody. Posádka nákladního vozidla, které převáželo kovové profily, byla v době příjezdu jednotek mimo kabinu. V 02:46 hodin byl požár lokalizován.
ViewImage-(3).jpg

Z kamionu vyteklo několik litrů paliva do záchytných jímek vedle komunikace, naftu následně jednotka přečerpala do barelů. Kabina vozidla byla požárem zcela zničena. Příčina vzniku požáru je předmětem dalšího šetření

Martin Kavka – tiskový mluvčí  HZS Praha,
Foto:HZS Praha