Statečný zachránce převzal medaile od policie i hasičů

HZS Středočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Statečný zachránce převzal medaile od policie i hasičů
  hsde.png poli.jpg   cb.jpg

V Benešově se dnes, ve čtvrtek 15. března 2018,  konala slavnost, na které zástupci policie a hasičů ocenili pana Daniela Vepřeka ze Skrýšova za záchranu života.

qqq-(1).jpg

Daniel Vepřek byl v sobotu 17. února 2018 před 21. hodinou při návratu z práce svědkem nehody, při které padesátiletý řidič osobního vozu sjel v Bystřici do Splavského rybníka a zůstal uvnitř zaklíněn s hlavou ponořenou do vody.

ViewImage-aspx-(2).jpg

Slavnost se konala na územním odboru Policie České republiky v Benešově, kde panu Vepřekovi poděkoval a zároveň předal pamětní list a medaili HZS Středočeského kraje náměstek krajského ředitele pro integrovaný záchranný systém a operační řízení plk. Ing. Miloš Hladík.

er-(2).jpg we-(1).jpg

Za Polici ČR ocenil hrdinský čin také pamětním listem a medailí krajského ředitele policie Středočeského kraje náměstek ředitele pro vnější službu plk. Mgr. Jan Ptáček.

rttr.pngO nehodě jsme informovali na www.Hasiči.cz/Žhavé aktuality/Z regionů/Středočeský kraj/ článek :V Bystřici na Benešovsku hasiči zachránili muže z rybníka, sjel tam i s autem

por. Ing. Ladislav Holomčík,  tiskový odbor HZS Středočeského kraje
Foto:HZS Středočeského kraje