Požár domu v Ústí nad Labem. Hasiči z domu vynesli devatenáct lidí. Všichni byli nadýchaní kouře.

HZS Ústecký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

22.03.2018
Požár domu v Ústí nad Labem.  Hasiči z domu vynesli devatenáct lidí. Všichni byli nadýchaní kouře.

Územní odbor Ústí nad Labem

22. 3. 2018 v 6:24 hodin vyjelo pět hasičských jednotek k požáru domu v Hrbovické ulici v Ústí nad Labem – Předlicích.
IkQ-toGL.jpg
Hasiči vynesli 19 lidí – 10 dospělých, 9 dětí. Čtyři lidé byli sneseni ze střechy, ostatní vyneseni z domu.  Resuscitováno bylo 6 lidí – 4 děti a dva dospělí. Všichni byli nadýchaní kouře.

zachranar.jpg

Zraněné si převzala Zdravotnická záchranná služba. Byl vyhlášen druhý poplachový stupeň z důvodu počtu jednotek. Požár, který vznikl v jedné místnosti, byl lokalizován v 7:12 hodin a zlikvidován v 9:28 hodin.  Dopravní komunikace u domu byla uzavřena.

Tiskový odbor – HZS Ústecký kraj