Přehled zásahů hasičů Ústeckého kraje

04.01.2018
Přehled zásahů hasičů Ústeckého kraje

Územní odbor Žatec

4. 1. 2018 v 6:37 hodin jednotka HZS ÚK ze stanice Žatec vyjela k dopravní nehodě dvou osobních aut u Drahomyšli okres Louny. Při nehodě byl jeden člověk zraněn. Vzala jej do péče Zdravotnická záchranná služba. Hasiči zajistili vozidla proti vzniku požáru. Z vozidel nic neuniklo.

Územní odbor Litoměřice

4. 1. 2018 v 6:03 hodin jednotka HZS ÚK ze stanice Lovosice vyjela k dopravní nehodě dvou osobních aut na křižovatce Siřejovické ulice a Polní v Lovosicích. Zdravotnická záchranná služba odvezla zraněnou řidičku. Hasiči zajistili vozidla a uklidili vozovku.

Územní odbor Chomutov

4. 1. 2018 v 5:28 hodin jednotka HZS ÚK ze stanice Klášterec nad Ohří vyjela k dopravní nehodě dvou osobních aut v Chomutovské ulici v Klášterci nad Ohří. Při nehodě byl jeden člověk zraněn. Hasiči uklidili vyteklé provozní kapaliny.

Územní odbor Chomutov

4. 1. 2018 ve 4:46 hodin tři hasičské jednotky vyjely k dopravní nehodě tří osobních aut u obce Celná – Sobětice. Při nehodě byli čtyři lidé zraněni. Dvě auta se převrátila na střechu, jedno skončilo motorovou částí v potoce. Zraněné odvezla Zdravotnická záchranná služba. Hasiči vyprošťovali havarovaná vozidla jeřábem. Do potoka položili nornou stěnu proti úniku provozních kapalin.

Dopravní nehoda Celná

Územní odbor Děčín

3. 1. 2018 ve 23:57 hodin tři hasičské jednotky vyjely k požáru ve Staré Olešce okres Děčín. Hořela střecha rekreační chaty. Majitel chatu stačil opustit. Požár zasáhl půdu a strop. Hasiči jej zlikvidovali v 1:23. Příčinou požáru byla špatně izolovaná roura od kamen. Škoda byla předběžně odhadnuta na 450 tisíc Kč. foto: Miroslav Svoboda HZS ÚK

Požár chaty Stará Oleška