Přehled zásahů hasičů Ústeckého kraje

Přehled zásahů hasičů Ústeckého kraje

Územní odbor Litoměřice
yel-1.jpg
18. 1. 2018 v 7:19 hodin. Tři hasičské jednotky vyjely k dopravní nehodě dodávky a osobního vlaku na železničním přejezdu v Kostomlatech pod Řípem. Při nehodě byl zraněn řidič dodávky, vzala jej do péče Zdravotnická záchranná služba. Ve vlaku cestoval strojvedoucí a jeden cestující, oba nebyli zraněni.

Územní odbor Ústí nad Labem

18. 1. 2018 v 1:57hodin. Jednotka HZS ÚK ze stanice Ústí nad Labem vyjela k požáru v ulici Na pískách v Ústí nad Labem – Trmicích. Hořely saze v komíně. Hasiči vyčistili komín a požár zlikvidovali v 3:11.

Územní odbor Litoměřice

17. 1. 2018 ve 23:15 hodin. Jednotka HZS ÚK ze stanice Litoměřice vyjela k dopravní nehodě dvou osobních aut v Litoměřicích – Pokraticích. Zdravotnická záchranná služba odvezla zraněného řidiče. Vůz narazil do jiného – stojícího. Hasiči provedli protipožární opatření.

Tiskový odbor – HZS Ústecký kraj