Slavnostní otevření nové haly stanice Ústí nad Labem - Všebořice

HZS Ústecký kraj//Žhavé aktuality/Zregionů

13.08.2018
Slavnostní otevření nové haly stanice Ústí nad Labem - Všebořice
stzihani-pasky.jpgV úterý 14. srpna 2018 v 16:00 bude slavnostně otevřena nová hala stanice Hasičského záchranného sboru v Ústí nad Labem – Všebořicích.

buberni.jpgSlavnostnímu otevření bude přítomen hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, náměstek generálního ředitele HZS ČR pro ekonomiku brig. gen. Slavomír Bell a vedení Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje.

Stavba byla zahájena 1. 8. 2017, stála bezmála 14 milionů Kč. Celkem pět milionů korun přispěl na vybudování i Ústecký kraj, který dlouhodobě podporuje rozvoj Integrovaného záchranného systému v kraji.

th.jpgHala bude sloužit pro uskladnění požární techniky. Umístěn tam bude tankovací kontejner, nákladní kontejner, kontejner nouzového přežití, hadicový přívěs, nákladní přívěs pro odvoz havarovaných vozidel, dopravní automobil, užitkový automobil k dopravě materiálu, vysokozdvižný vozík a osobní automobily určené pro plnění služebních úkolů.

Tiskový odbor HZS Ústecký kraj
foto: HZS Ústecký kraj