Jedno osobní vozidlo zůstalo po nehodě tří aut ležet v křižovatce na střeše.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

18.08.2018
Jedno osobní vozidlo zůstalo po nehodě tří aut  ležet v křižovatce na střeše.
nehoda23.pngV sobotu 18. 8. 2018 zasahovali profesionální hasiči z Morkovic-Slížan a z Kroměříže od 10:07 hodin u nehody tří osobních vozidel mezi obcemi Zborovice a Zdounky.

ViewImage-(2).jpg

Hasiči přijali hlášení o nehodě tří vozidel v 9:54 hodin. Oznamovatel dále sdělil, že jedno vozidlo je na střeše a ve vozidlech jsou dvě zaklíněné osoby.

ViewImage-(7).jpg

Tři poškozené vozidla blokovaly průjezd křižovatkou, z toho jedno vozidlo leželo na střeše. Všichni účastníci zdravi-prvni-p.jpgnehody byli mimo vozidla. Na místě už byla Policie České republiky. Účastníci nehody poskytovali zraněným osobám první pomoc. Po příjezdu sanitního vozidla si zdravotníci převzali zraněné osoby do své péče. Hasiči před příjezdem dalšího sanitního vozu pomáhali zdravotníkům. Do nemocnice byly postupně odvezeny dvě zraněné osoby.

ViewImage-(8).jpg

Vozidlo na střeše hasiči s pomocí vyprošťovacích vaků nadzvedli a převrátili zpět na kola. Následně provedli protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zasypali sypkou sorbční látkou.

Dva poškozené automobily byly odvezeny odtahovou službou.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje