Muže na Vsetínsku zranil strom v zahradě rodinného domu. Do nemocnice ho transportoval vrtulník.

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

08.01.2018

6. 1. 2018 odpoledne zranil strom muže v zahradě rodinného domu ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku.

3.jpg
V 13:04 hodin přijali hasiči oznámení o muži, kterého zavalil strom v místní části Valašského Meziříčí, v Krásnu nad Bečvou. Na místo hlášené události vyjeli profesionální hasiči z požární stanice Valašské Meziříčí.

2.jpg
Při příjezdu na místo byl už na místě sanitní vůz zdravotnické záchranné služby. Zraněný muž neležel pod stromem a byl v péči zdravotníků. Hasiči pomohli s jeho přenosem do sanitního vozu. Následně vyjeli na ulici M. Alše, kde zajistili místo pro přistání vrtulníku letecké záchranné služby. Hasiči také pomohli přenést zraněnou osobu ze sanitky do vrtulníku, který ho transportoval do nemocnice.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje

Foto: HZS Zlínského kraje