Nehoda dvou osobních vozidel. Po nehodě vozy sjely mimo silnici.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

23.09.2017
Nehoda dvou osobních vozidel. Po nehodě vozy sjely mimo silnici.
V sobotu, 23. 9. 2017, dopoledne sjely dva osobní automobily u Střílek na Kroměřížsku mimo komunikaci.
Hasiči přijali zprávu o nehodě dvou osobních vozidel u Střílek v 10:51 hodin. Oznamovatel dále sdělil, že vozidla jsou mimo komunikaci. K nehodě byla vyslána jednotka profesionálních hasičů z požární stanice Morkovice – Slížany s jedním zásahovým vozem.

ViewImage-aspx.jpg
Po příjezdu na místo požáru hasiči poskytli dvou zraněným osobám předlékařskou pomoc a následně je předali do péče zdravotnické záchranné služby. Dále odpojili akumulátor. Z vozidla Škoda ani Daewoo nevytékaly provozní kapaliny. Jeden vůz měl pohon na plynná paliva. Ani zde nebyl zjištěn únik. V jednom z vozidel bylo štěně boxera, kterému hasiči poskytli posttraumatickou pomoc pochováním v náruči.

hh.jpg
Po zadokumentování nehody Policií České republiky hasiči uklidili komunikaci a vrátili se zpět na stanici.
Vytažení a odtah vozidel si zajistili majitelé svépomocí.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje