Nehoda dvou vozů komplikovala dopravu ve Zlíně na Jižních Svazích.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Nehoda dvou vozů komplikovala dopravu ve Zlíně na Jižních Svazích.
produkt-1290084226.jpg
V neděli 17. 6. 2018, krátce před druhou hodinou odpolední přijalo krajské operační středisko informaci o dopravní nehodě dvou osobních automobilů ve Zlíně na ulici Okružní. Na místo byla operačním důstojníkem okamžitě vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Zlín s jedním zásahovým vozem.

ViewImage-aspx-(1).jpg

Jak bylo na místě zjištěno, u obchodního centra na Jižních Svazích došlo ke střetu osobního automobilu značky Nissan s vozidlem BMW. Při nárazu došlo ke zranění jedné spolujezdkyně, která byla po prvotním ošetření odvezena posádkou zdravotnické záchranné služby do nemocnice.Žádný z řidičů zraněn nebyl.

Hasiči zajistili místo havárie a provedli stabilizaci obou vozů. Na pokyn velitele zásahu bylo provedeno také protipožární opatření a likvidace úniku provozních náplní.

aa-(1).jpg

Po zadokumentování nehody policií byly oba nepojízdné vozy odstraněny mimo křižovatku a povrch vozovky byl uklizen od střepů a úlomků. Jakmile byl obnoven plynulý provoz, jednotka vrátila zpět na svou základnu.

kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje,
Foto: HZS Zlínského kraje