Nehoda tří osobních automobilů a dodávky na sjezdu u Hulína na Kroměřížsku si vyžádala zranění.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

18.04.2018

17. 4. 2018 v  odpoledních hodinách došlo u Hulína na Kroměřížsku, na sjezdu číslo 17 z dálnice D55, k dopravní nehodě tří osobních vozidel a jedné dodávky.

d.jpg

Profesionální hasiči z Kroměříže vyjeli k nehodě v 17:00 hodin s jedním zásahovým vozem. V době jejich příjezdu byla na místě Policie České republiky a zdravotnická záchranná služba.

329_9-7703.jpg sanit1.jpg

Jedna zraněná osoba byla v péči zdravotníků. Hasiči ji pomohli přenést do sanitky, která ji odvezla k dalšímu vyšetření do nemocnice v Kroměříži.

Hasiči provedli protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zasypali sypkou sorbční látkou.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje