Osobní auto ve Valašském Mezeříčí se zaklínilo do autobusu ve kterém bylo dvacet cestujících

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

06.11.2017
hasva.jpg
V pondělí 6.11.2017, přesně o půl desáté dopoledne byl vyhlášen poplach pro profesionální hasiče ze stanice Valašské Meziříčí.

Jedna jednotka hasičů tak ihned vyjela s jedním cisternovým vozidlem na událost, která se stala ve Valašském Meziříčí na ulici Vestínská. Zde se stala dopravní nehoda mezi osobním vozidlem a autobusem
.
Hasiči po příjezdu na místo provedli protipožární opatření. Poté vyprostili osobní vozidlo, které bylo zaklíněno v autobusu, a odtáhli ho ke krajnici, aby nebránilo v plynulém provozu. K úniku provozních kapalin nedošlo, proto jen na místě odstranili z komunikace střepy a úlomky z vozidel. Hasiči po celou dobu zásahu usměrňovali dopravu.

V autobusu se v okamžiku nehody nacházelo celkem dvacet cestujících a řidič. Naštěstí nikdo z nich zranění neutrpěl. Taktéž posádka osobního vozidla vyvázla bez zranění. Škoda na vozidle přesáhla sto tisíc korun.

Šetření nehody převzali na místě dopravní policisté.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje