Ranní nehoda osobního vozidla v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

19.08.2018
Ranní nehoda osobního vozidla v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy.
nehoda22.pngV neděli 19. 8. 2018,  ráno,  došlo k nehodě osobního vozidla na křižovatce ulic Okružní a Luční ve Zlíně.

Dispečink zdravotnické záchranné služby oznámil hasičům nehodu v 6:20 hodin. Na místo bylo vysláno zásahové vozidlo profesionálních hasičů z centrální požární stanice Zlín.

ViewImage.jpg

Na místě nehody už byly všechny složky integrovaného záchranného systému.

Vozidlo Volkswagen Golf bylo nabourané ve svodidlech mimo komunikaci asi 35 metrů od zastávky městské zdravi4.jpghromadné dopravy. Na zastávce nebyly žádné osoby. Uvnitř poškozeného automobilu seděla zraněná řidička. Hasiči zraněné ženě nasadili krční límec, na páteřní desce ji vyprostili z vozidla a předali do péče zdravotníků. Žena byla následně odvezena do nemocnice k dalšímu vyšetření.

ViewImage-(1).jpg

Hasiči provedli protipožární opatření. Únik pohonných hmot a oleje nebyl zjištěn.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje