Ranní nehoda tří vozidel zkomplikovala dopravu na Uherskohradišťsku.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Ranní nehoda tří vozidel zkomplikovala dopravu na Uherskohradišťsku.

Profesionální hasiči ze stanice Uherské Hradiště byli dnes, 17.4. 2018, krátce po šesté hodině ranní vysláni k dopravní nehodě na obchvatu mezi Kunovicemi a Starým Městem na Uherskohradišťsku.

a.jpg

Po příjezdu na místo nehody hasiči průzkumem zjistili, že se jedná o dopravní nehodu tří osobních vozidel, jejichž části jsou rozházeny po vozovce v délce okolo sedmdesáti metrů, v důsledku čehož došlo i k obousměrné uzavírce komunikace. Ta trvala dvě hodiny a tvořily se zde dlouhé kolony vozidel.
Při dopravní nehodě dvě osoby byly lehce zraněny a skončily v péči záchranářů, kteří je odvezli do nemocnice k dalšímu vyšetření.
aaa.jpg

Hasiči u havarovaných vozidel provedli protipožární opatření a zasypali sorbentem vyteklé provozní kapaliny. Po zadokumentování místa nehody policisty hasiči provedli úklid střepů a úlomků z vozovky a použitého sorbentu.

aaaaaaa.jpg
O půl osmé se vrátili zpět na svou stanici.
Příčina dopravní nehody je v šetření dopravních policistů.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje