Srážka čtyř osobních automobilů si vyžádala jedno zranění

09.01.2018
Srážka čtyř osobních automobilů si vyžádala jedno zranění

aaa-(1).jpg
U obce Počenice-Tetětice na Kroměřížsku se dnes , 9.1.2018, dopoledne se srazily čtyři osobní automobily.

Hasiči přijali oznámení o nehodě osobních vozidel, asi 100 metrů od křižovatky ve směru na Tetětice, v 8:47 hodin. Na místo hlášené události bylo vysláno družstvo profesionálních hasičů z požární stanice Morkovice-Slížany s jedním zásahovým automobilem.
ViewImage-aspx-(1).jpg

Průzkumem hasiči zjistili, že žádný z účastníků dopravní nehody není zraněný. U havarovaných vozidel proto odpojili akumulátory a provedli protipožární opatření. Asi po 10 minutách si jeden z řidičů začal stěžovat na bolest krku. Velitel zásahu si proto vyžádal příjezd zdravotníků, kteří zraněnou osobu později odvezli do nemocnice v Kroměříži.
a-(1).jpg

K nehodě přijely dva vozy odtahové služby. Hasiči pomohli s naložením dvou poškozených vozidel. Další dva poškozené vozy byly mimo komunikaci a neblokovaly provoz na silniční komunikaci.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje

Foto: HZS Zlínského kraje