Srážka motocyklu a osobního automobilu omezila vjezd do Rožnova pod Radhoštěm

18.08.2018
Srážka motocyklu a osobního automobilu omezila vjezd do Rožnova pod Radhoštěm
nehoda22.png motoc3.jpg
V pátek 17. 8. 2018, zasahovala  jednotka Hasičského sboru města Rožnov pod Radhoštěm od 16:39 hodin u nehody osobního automobilu s motocyklem na ulici Meziříčská na okraji města Rožnov pod Radhoštěm.

ViewImage.jpg

V době příjezdu hasičů byl zraněný motorkář v péči zdravotníků, kteří jej později odvezli do nemocnice. Hasiči zdravi-san.jpgprovedli protipožární opatření a vyteklé provozní kapaliny z motocyklu zasypali sypkou sorpční látkou.
Během šetření nehody se na příjezdu do města tvořila kolona vozidel, protože silnice E442 je hlavní silniční tepnou vedoucí na území Slovenské republiky.

Po zadokumentování nehody Policií České republiky byl poškozený automobil odtažen k okraji silnice. Motocykl byl odvezen pro potřeby dalšího šetření Policií České republiky.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: Hasičský sbor Města Rožnov pod Radhoštěm